Blog post

NAYAX’IN ASIL GÜCÜ MÜŞTERIMIZE HER ZAMAN BAĞLI OLMAMIZDA SAKLI VE BÖYLE ZORLU ZAMANLARDA BU BAĞLILIK HER ZAMANKI GIBI GÜÇLÜ KALMAYA DEVAM EDECEK.

Devam Eden Operasyonlar: Her zamanki gibi, işinizin devamlılığı için operasyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Nayax’ın 7/24 ödeme ve takip hizmetimiz kesintisiz devam edecek. Eksiksiz takip platformumuz işinizin hiçbir şekilde zarar görmediğinden emin olmak amacıyla dünya çapında yedeklenmiş durumdadır.

Çalışan Güvenliği: Bir diğer önceliğimiz ise çalışanlarımızın güvenliğidir. Bu amaçla, evden çalışma sistemi uygulayarak dünya çapında evde olmak isteyen tüm çalışanlarımızın işlerini mümkün olduğunda en verimli şekilde yapmaya devam edebilmeleri için gerekli ortamı sağlamış bulunmaktayız.

İş Devamlılık Planı: Nayax olarak durumun takibini yapmaya devam ediyoruz ve işinizin istikrarlı bir şekilde devam etmesini sağlamak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. COVID-19 salgını hafife alınamayacak düzeyde tüm dünyada yıkıma sebep olurken, bizler sizin mümkün olan en iyi hizmeti almanız konusunda İş Devamlılık Planı’mıza ve becerilerimize güveniyoruz.

Kendini adamış yerli ve global destek ekiplerimiz operasyonlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için hızlı bir şekilde destek sağlamaya devam edecektir.

Yaşadığımız bu zorlu sınavda tüm global Nayax ailesi adına size, ailenize ve meslektaşlarınıza sağlık diliyoruz.

Yukarıdaki veya harici herhangi bir durumla ilgili her türlü soru için lütfen info@nayax.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

¡AVISO IMPORTANTE AL PÚBLICO EN GENERAL!

NAYAX no es una empresa que promueva inversiones y/o negocios multinivel.

Le informamos que nuestro equipo ha detectado un modo operativo de estafa a través de diversas páginas de internet, tales como https://mexinvestdigital.com/ y otras, las cuales utilizan de manera ilegal el nombre y marcas de NAYAX, con el fin de ofrecer al público un esquema de negocio multinivel*en el que supuestamente se generan comisiones a través de rentas de máquinas expendedoras de productos.

Lo anterior ha sido puesto en conocimiento de las autoridades correspondientes con el objeto de ejercitar acción penal en contra de quién y/o quienes resulten responsables.

Atentamente nos permitimos recordarle que NAYAX es una empresa de tecnología financiera que ofrece un sistema operativo y una plataforma de pago integrales para muchos minoristas.

action / 9 - action, cancel, close, delete, exit, remove, x icon
action / 9 - action, cancel, close, delete, exit, remove, x icon
action / 9 - action, cancel, close, delete, exit, remove, x icon